НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпаты отдаляют от себя зону вылета ###

Карпаты отдаляют от себя зону вылета

Львівська команда вийшла на поле знаючи про втрати очок своїх сусідів по нижній частині турнірної таблиці. Після минулого туру, у якому обидві команди зазнали великих поразок, тренери «Карпат» і «Зорі» внесли корективи у стартові склади. У господарів на місце правого захисника змістився Ксьонз, повернулися в основу Богатінов, Кополовець, Даушвілі і Марселіньо. У гостей повернувся у ворота вихованець львівського футболу Постранський, а також Ідахор і Чайковський.«Зелено-білі» могли відзначитись вже на першій хвилині гри, коли Ксьонз опинився один у штрафному «Зорі», але замешкався з передачею і момент було втрачено. Підопічні Костова продовжували більше часу контролювати м'яч і гра проходила в основному на половині поля луганчан. Пожвавлення на трибунах викликав і удар головою Гладкого, якому асистував Ксьонз, але м'яч прошмигнув поруч зі стійкою. Наступна атаку теж завершував Гладкий, але цього разу ногою пробив мимо цілі. Підключався до розіграшів стандартів і Пластун, удар якого дивом встиг парирувати Постранський, перевівши м'яч на кутовий. Вдруге воротар «Зорі» по-справжньому вступив у гру, кулаками відбивши потужній дальній удар Даушвілі.«Карпати» продовжували шукати шляхи взяття воріт «Зорі» і таки матеріалізували свою перевагу у довгоочікуваний гол. Ксьонз подав кутовий з правого флангу на дальню штангу, і Пластун головою, випередивши суперників, пробив у ближній кут воріт. Для Пластуна це був перший гол у складі «зелено-білих», який Ігор провів у 21-й грі чемпіонату. Львів'яни могли забити і другий гол, коли Постранський, діючи на перехваті, збив свого захисника і м'яч ледь не вкотився у ворота. Наступний же дальній удар низом Худоб'яка в рамку воріт знову встиг ліквідувати воротар «Зорі».Під час перерви Юрій Вернидуб вирішив зробити одну заміну, випустивши на поле швидкісного Хомченовського. І перший небезпечний момент другого тайму виник біля воріт «Карпат», коли Богатінов вчасно встиг випередити Любеновіча, який виходив на удару позицію. Костов також провів першу заміну, випустивши на поле Зеньова. І естонський нападник «Карпат» міг швидко засвітити своє прізвище на табло, але не зумів реалізувати свою вилазку до воріт Постранського.Натомість прийшла черга першого у поточному чемпіонаті голу Голодюку. Олег майстерним ударом виконав штрафний удар, пробивши під поперечину, і самовідданий кидок Постранського не допоміг. Гості могли провести гол престижу, коли капітан «Зорі» Каменюка пробив впритул з хрестовиною воріт «Карпат». Пощастило і гостям, коли м'яч після удару Зеньова влучив у поперечину воріт суперників.І на завершення про статистику. «Карпати» нарешті перервали свої дві неприємні серії: безвиграшну зі семи турів та домашню програшну серію, яка тривала три гри. «Зелено-білі» при цьому здобули 160-ту домашню перемогу у чемпіонатах, а «Зоря» зазнала 190-ї поразки у Прем'єр-лізі. Луганчани збільшили свою сумну безгольову гостьову серію до 397 хвилин.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ«Карпаты» (Львов) - «Заря» (Луганск) - 2:0 (1:0) Игорь Пластун, 41, Олег Голодюк, 67«Карпаты»: Мартин Богатинов, Грегор Балажиц, Игорь Пластун, Павел Ксенз, (Сергей Гаращенков, '-89), Игорь Озаркив, Игорь Я. Худобяк, Муртаз Даушвили, Олег Голодюк, Александр Гладкий, (Семир Штилич, '-75), Марсело Марселиньо, Михаил Кополовец, (Сергей Зенев, '-59)«Заря»: Виталий Постранский, Максим Игоревич Белый, Тони Шунич, Александр Грицай, Данило Де Оливейра, (Дмитрий Хомченовский, '-46), Григорий Ярмаш, (Иван Петряк, '-78), Игорь Чайковский, Никита Каменюка, Павел Худзик, Желько Любенович, (Джаба Липартия, '-64), Лаки Идахор Игорь Озаркив, 32. - Лаки Идахор, 23. Никита Каменюка, 84.Арбитр:Сергей Даньковский(Киев)Удары (в створ): 10 (7) - 2 (1)Угловые: 10 - 2Оффсайды: 1 - 2.Зрителей: 6.700Оценка поля: 4Честная игра: 8,000 - 7,500.КАРПАТЫ - ЗАРЯ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧАПротокольные данные сверены с официальными.Sport.ua